Dotacja

Bramy, rolety, drzwi...

 

Dbając o kompleksową obsługę naszych Klientów, posiadamy w ofercie produkty niezbędne do wykończenia każdego wnętrza.
Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą na drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne a także bramy, rolety, parapety.

Drzwi zewnętrzne

pozostale1.jpgOferowane przez nas drzwi zewnętrzne są idealnym połączeniem jakości, designu i korzystnej ceny. Nowoczesne rozwiązania nadadzą każdemu obiektowi niepowtarzalnegowyglądu, a jakość wykonania i doskonałe parametry zaspokoją oczekiwania każdego Klienta. Aby mieć pewność co do jakości sprzedawanych przez nas produktów korzystamy tylko z oferty zaufanych producentów.
W drzwi stalowe zaopatruje nas WIKĘD
Natomiast w drzwi drewniane ERKADO

Drzwi wewnętrzne

pozostale2.jpgZdajemy sobie sprawę z tego, że każde wnętrze musi być wyjątkowe, praktyczne i eleganckie. Idąc tym tropem szukamy producentów, którzy dążą za aktualnymi trendami, oferując klientowi szeroki wybór drzwi wewnętrznych dostosowanych do wnętrz biurowych, oraz mieszkalnych. Zaufaliśmy polskiemu producentowi, firmie ERKADO i możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że zasługują na pozytywną opinię. Wiele ciekawych
i praktycznych rozwiązań oferuje także firma PORTA i ERKADO, znane wszystkim jako rzetelni i sprawdzeni producenci.

Bramy

pozostale3.jpgPosiadamy w ofercie bramy segmentowe ocieplane, idealne do garaży w nowych budynkach oraz bramy przemysłowe stosowane w halach produkcyjnych. Wszystkie bramy dopasowujemy pod wymiar otworu. Oferujemy szeroki wybór kolorystyczny paneli oraz sprawdzoną automatykę znanych producentów.
Współpracujemy z firmą GROS, Wiśniowski i KRISPOL. Bezpieczeństwo użytkownika jest dla nas na pierwszym miejscu.

Rolety

pozostale4.jpgOferujemy szeroki wybór rolet zewnętrznych i podtynkowych. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania. Rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem.

Więcej informacji na stronie producenta – Portos.

Parapety

pozostale5.jpgAby nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter należy zadbać o jego wykończenie. Oferujemy szeroką gamę parapetów wewnętrznych z PCV, MDF a także drewnianych czy aglomarmurowych oraz parapetów zewnętrznych stalowych i aluminiowych. Odporne na ścieranie i estetyczne – takie właśnie są oferowane przez nas produkty znanych regionalnych dostawców, takich jak Arprof, DRG czy Kratex.

 

 

Biuro handlowe:
ul. Lipowa 7
97-400 Bełchatów
tel. 503 550 505

logo

Produkcja / magazyn:
ul. Kolorowa 25
(teren Boruty)
95-100 Zgierz
tel. 508 17 17 71

Siedziba: PROFIMMER Beata Stępień, ul. Wojska Polskiego 2, 97-400 Bełchatów
tel. +48 503 550 505 email: biuro@profimmer.pl

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności